Fundacja Helpful Hand - Pomoc chorym na SM.

Fundacja Helpful Hand jest Organizacją Pożytku Publicznego. Darowizny i wpływy z 1 podatku przeznacza na pomoc chorym na stwardnienie rozsiane.

OVERVIEW

This domain fundacjahh.org currently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have probed five pages within the site fundacjahh.org and found twenty-seven websites linking to fundacjahh.org. There are two contacts and locations for fundacjahh.org to help you connect with them. There are two public network accounts acquired by this website. This domain fundacjahh.org has been on the internet for eight hundred and forty-five weeks, sixteen days, ten hours, and fifty-eight minutes.
Locations
Online Since
Apr 2008

FUNDACJAHH.ORG RANKINGS

This domain fundacjahh.org has seen variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for fundacjahh.org

Traffic ranking (by month) for fundacjahh.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjahh.org

FUNDACJAHH.ORG HISTORY

This domain fundacjahh.org was created on April 22, 2008. As of today, it is eight hundred and forty-five weeks, sixteen days, ten hours, and fifty-eight minutes young.
REGISTERED
April

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Moje życie i Stwardnienie Rozsiane

O tym jak wygląda życie z SM - sclerosis multiplex. Stwardnienie rozsiane - diagnoza której nie życzę nikomu. Chciałbym pokazać, że ta diagnoza nie oznacza iż życie się kończy. Pragnę pokazać innym, że to życie wciąż jest, chodź może trochę inne, może trudniejsze ale to nie koniec. Czy jestem czasami załamany? Często, ale potem się podnoszę i maszeruje dalej z podniesionym czołem i z uśmiechem na twarzy. Niedziela, 21 stycznia 2018. Rzadko mi się zdarzają takie zaskocz.

Anna Koprowska-Głowacka

Niedziela, 16 sierpnia 2015. Thomas Goetz, Cudowny lek. Thomas Goetz, Cudowny lek. Robert Koch, Ludwik Pasteur i prątki gruźlicy. Opowieść o wielkim przełomie w medycynie i walce z najgroźniejszą chorobą świata. RYWALIZACJA DWÓCH WIELKICH NAUKOWCÓW O SŁAWĘ, PIENIĄDZE i PRESTIŻ. Poszukiwaniom leku od lat towarzyszył wyścig między dwoma największymi nauko.

Elektrowrażliwi Na Elektrosmog

Promieniowanie elektromagnetyczne może niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie. Nie pozwól, aby elektrosmog zatruwał Twoje otoczenie. W serwisie dowiesz się, jak kontrolować i walczyć ze szkodliwym działaniem pola EM.

WHAT DOES FUNDACJAHH.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjahh.org Mobile Screenshot of fundacjahh.org Tablet Screenshot of fundacjahh.org

FUNDACJA HELPFUL HAND

Malgorzata Felger

LUBLANSKA 20/81

KRAKOW, 31-476

ALTEC SYSTEMS Sp. z o.o.

Marek Nawrocki

Okrzei 4

Katowice, 40-126

FUNDACJAHH.ORG HOST

We detected that a single root page on fundacjahh.org took two thousand three hundred and seventy-nine milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider fundacjahh.org not secure.
78.46.99.149

NAME SERVERS

dns.altec.pl
dns2.altec.pl

WEBSITE IMAGE

I observed that this website is using the Apache/2 operating system.

Fundacja Helpful Hand - Pomoc chorym na SM.

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacjahh.org states the following, "KRS 00 00 29 16 81." We observed that the website also stated " Nr konta 20 1140 2017 0000 4202 1206 3501." It also stated " Stwardnienie rozsiane nie jesteś sam. Jak okazywać wsparcie w chorobie? Co łączy SM z paleniem i bakteriami jelitowymi? Chorym na stwardnienie rozsiane. Subkonta na rehabilitacje i leczenie. Ludziom chorym na stwardnienie rozsiane. ZAPRASZAMY NA KAPELE SERC 2018. 8222;WYBIERAM AKTYWNOŚĆ PROJEKT STOWARZYSZENIA KLIKA. ZAPRASZAMY DO PROJEKTU WYBIERAM AKTYWNOŚĆ! Szanow."

VIEW OTHER WEBSITES

FUNDACJA im. DR MACIEJA HILGIERA - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Zajmuję się kwestiami leczeniem chorób przewlekłych. Została ustanowiona w 2008 r. Do jej głównych celów należy działanie na rzecz podniesienia poziomu naukowego i klinicznego w zakresie nowoczesnych metod leczenia chorób przewlekłych i udostępnianie postępów w tej dziedzinie polskim lekarzom i pielęgniarkom. Film Uderzyć w czuły punkt - terapia celowana. Szansą dla pacjentów z rakiem płuca.

Hospice Foundation - About us

Development of the Voluntary Service. The Gdansk Hospice Foundation has been a registered charity since 2004 to promoting the idea of hospice care in the community - both in Pomerania and throughout Poland. The author of Hospice Foundation.

Fundacja Imago

Oferta pracy na stanowisku Mentor w projekcie mobilności ponadnarodowej. Oferta pracy na stanowisku Koordynator projektu mobilności ponadnarodowej.

Fundacja Impuls

Jesteś mamą i czasem masz wszystkiego dość? Czujesz, że mogłabyś uciec od własnych dzieci? Masz wyrzuty sumienia przed wyjściem z domu a jednocześnie bardzo potrzebujesz znaleźć czas dla siebie? Jesteś sfrustrowana, zła? A może Twoja matka lepiej wie jak wychowywać Twoje dzieci? Jeśli choć jedno z powyższych zdań pasuje do Twojej obecnej sytuacji, przyjdź i spotkaj się z nami! .